A State Of Trance 1000

FAQ

Zapraszamy do zapoznania się z odpowiedziami na najczęściej zadawane pytania (FAQ).
Przed wysłaniem do Nas pytania poszukaj tutaj!

STATUS ZAMÓWIENIA - po zalogowaniu się do systemu sprzedaży biletów ASOT 1000 Polska (bilety.asot1000.pl), można w łatwy sposób sprawdzić status swojego zamówienia w panelu biletowym (prawy górny róg ekranu, zakładka "Zamówienia"). Przy każdym numerze zamówienia widnieje jego status. Szczegóły zamówienia można zobaczyć po wejściu w "Szczegóły".

ILOŚĆ BILETÓW W ZAMÓWIENIU – udostępniamy możliwość zakupu 6 biletów w pojedynczym zamówieniu.

ZMIANA ZAWARTOŚCI ZAMÓWIENIA – nie jest możliwa. Nie dodajemy, ani nie odejmujemy biletów w już złożonym zamówieniu. Nie zmieniamy typu biletów.

ZMIANA TYPU BILETU – nie jest możliwa. Nie modyfikujemy już złożonych zamówień.

SPOSOBY PŁATNOŚCI - Udostępniamy jeden sposób płatności jakim jest:

PayU (online)
Apple PayPłatność online kartą płatnicząGoogle PayBLIKPłacę z iPKO
mTransferPłać z INGSantander Przelew24Płacę z Bankiem Pekao S.A.Płacę z Millennium
Płacę z Alior BankiemPłacę z InteligoCrédit Agricole e-przelewPłacę z Citi HandlowyPłać z BOŚ
BNP ParibasPłacę z VeloBankBanki SpółdzielczePlus BankMasterpass
Nest BankPONOWIENIE NIEUDANEJ PŁATNOŚCI – link znajduje się w mailu przesłanym po wybraniu opcji dostawy i płatności (proszę szukać dokładnie we wszystkich folderach skrzynki pocztowej) oraz w panelu zamówień (szczegóły danego zamówienia). Jeśli nie masz pewności czy płatność została zaakceptowana poczekaj chwilę i sprawdź komunikaty od operatora.

ZWROT – można dokonać zwrotu wcześniej zamówionych biletów/dodatków (wszystkie zamówione bilety/dodatki w danym zamówieniu) tylko w ciągu 14 dni od daty zamówienia. Zwrot biletów należy dokonać w panelu sprzedaży biletów ASOT1000 Polska. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w regulaminie sprzedaży biletów ASOT 1000 Polska.

ZWROT Z POWODU ZMIANY DATY – jeśli nie możesz zachować swojego biletu napisz do nas na [email protected] podając swój numer zamówienia. Zgłoszenia można składać do końca dnia 9.10.2021.

WIEK - wstęp na teren wydarzenia mają osoby, które w dniu jego rozpoczęcia mają UKOŃCZONE 18 lat (wstęp za zgodą czy pod opieką osób pełnoletnich NIE jest możliwy).

BILETY Z INNEGO ŹRÓDŁA – nie zalecamy kupowania biletów z niepewnego źródła. Grozi to pozbawieniem kupującego gotówki na rzecz oszustów.

BILET - bilety dostępne w formie [email protected], do wydruku w domu. Zadbaj o to aby jakość wydruku była wyraźna. Jeśli nie chcesz drukowć biletu będziesz mógł okazać go np. na telefonie podczas kontroli wejścia na wydarzenie.

ZAKUP BILETÓW DLA ZNAJOMYCH - system umożliwia zakup biletów dla znajomych. Dane każdego uczesntika muszą zostać podane podczas składania zamówienia.

FAKTURA – możesz wybrać czy chcesz otrzymać fakturę VAT za złożone zamówienie (nie ma możliwości otrzymania faktury za poszczególne elementy zamówienia). Jeśli opcja faktury VAT nie zostanie wybrana przy składaniu zamówienia, jej otrzymanie w późniejszym terminie będzie niemożliwe. W przypadku wybrania faktury VAT, do zamówienia wymagane jest podanie danych: nazwa na fakturze VAT (nazwa firmy w przypadku faktury na firmę lub imię i nazwisko w przypadku osoby prywatnej), NIP (w przypadku faktury na firmę), adres (adres siedziby firmy), kod pocztowy, miasto. Zmiana tych danych w późniejszym terminie jest niemożliwa.

SEKTORY - teren wydarzenia podzielony jest na sektory z dostępem tylko dla określonego typu biletu. Poruszanie się pomiędzy sektorami biletowanymi nie będzie możliwe (z wyłączeniem stref ogólnodostępnych).

BILET VIP - zawiera:
- wstep na wydzieloną strefę VIP umiejscowioną na wprost sceny
- osobne wejście VIP
- osobna szatnia VIP
- osobne toalety
- osobne bar wraz z restauracją
- w cenie biletu do wykorzystania 5 kuponów cateringowych (np. drink/piwo/soft/fast-food do wyboru)
- gadżet ASOT 1000 Polska do odebrania przy wejściu
- możliwość poruszania się po strefie trybun i płyty

SKYBOX - indywidualna loża (w ograniczonej ilości) dostępna na zapytania indywidualne. Dostępne loże od 13 osób do 27. Kontakt: [email protected]

GODZINY OTWARCIA - bramy ASOT 1000 Polska otwarte zostaną o godzinie 18:00 a zamknęte o godzinie 05:00. Warm-up rozpocznie się od 19:00.

PARKING - na terenie obiektu znajdują się miejsca parkingowe które zostaną udostępnione do odpłatnego wykorzystania w zależnoći od dostępności w dniu wydarzenia: https://www.tauronarenakrakow.pl/parking

ZMIANA DANYCH NA BILECIE - Zakończyliśmy wprowadzanie zmian danych biletowych dnia 10.03.2022 23:59, wszystkie wcześniej zgłoszone zmiany zostały zrealizowane. Nowych już nie przyjmujemy.

SZCZEPIENIE COVID - szczepienie nie jest wymagane, wymagana jest za to maseczka.

TIMETABLE:
19:00-20:00 Robbie Seed
20:00-21:00 ReOrder presents RRDR.
21:00-22:00 Ruben de Ronde
22:00-23:00 Ilan Bluestone
23:00-00:00 Ferry Corsten
00:00-02:00 Armin van Buuren
02:00-03:00 Vini Vici
03:00-04:00 Solarstone

CENY BILETÓW W DNIU WYDARZENIA - 400PLN płyta, 350PLN trybuny.

PORUSZANIE POMIĘDZY SEKTORAMI - ze względów bezpieczeństwa nie można przemieszczać się między sektorami.

DEPOZYT/SZTANIA - depozyt dostępny przed wejściem na teren wydarzenia (biały kontener przed schodami) w cenie 30PLN, szatnia w hali 5PLN.

FORMY PŁATNOŚCI PODCZAS WYDARZENIA - karta płatnicza / gotówka.

ALKOHOL WYSOKOPROCENTOWY - alkohol wysokoprocentowy dostępny w wydzielonych strefach.

BILET [email protected] - bilet można posiadać w formie wydrukowanej, lub w formie elektronicznej na telefonie.

PLANY POZIOMÓW TAURON ARENA:
Poziom 0:
Poziom 0
Poziom A:
Poziom 0
Poziom B:
Poziom 0
Poziom C:
Poziom 0